Gościnnie na wystawie w Siedlcach Drukuj Email
sobota, 19 września 2015 12:19
2

W dniu 5 września bieżącego roku Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Zakład w Zameczku wspólnie z Mazowiecką Izbą Rolniczą oraz firmą Dobre Pasze z Przytyka zorganizowały wyjazd na XI Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych w ramach XXII Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym do Siedlec.

W organizację czynnie włączyli się także pracownicy PFHBiPM oraz MZHB (Mazowiecki Związk Hodowców Bydła) Koło Powiatowe Radom,

            W wyjeździe wzięło udział ponad 100 hodowców reprezentujących  wszystkie powiaty z rejonu działania Zakładu w Zameczku.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć wycenę krów i jałowic ras mlecznych na żywo, niektórzy po raz  pierwszy.

            W trakcie wystawy zwiedzający mogli obejrzeć prezentowane przez hodowców bydło innych ras niż PHF np.: polskiej czerwonej, jersey, brown swiss oraz białogrzbieta.

            Na licznie wystawionych stoiskach, w trakcie wystawy zwiedzający mogli zobaczyć wiele ciekawych rzeczy związanych z rolnictwem, hodowlą i nie tylko, jak też zostać miło ugoszczonym na stoisku MCHiRZ obsługiwanym przez Zakład w Żelkowie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania wyjazdu jak i uczestnikom serdecznie dziękujemy oraz mamy nadzieje, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować jeszcze nie jeden wyjazd.

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:

Facebook

Ania, Irek, Janek

MCHiRZ Zakład w Zameczku


1  2  3  4  5  6

7  8  9  10  11  12

13  14  15  16  17  18

19  20  21  22  23  25

24  26  27  28