Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Agrotech z nowym rekordem !

64 330 zwiedzających – to frekwencja tegorocznych targów Agrotech i kolejny rekord tej wystawy

Pierwszy sukces to 62,5 tysiące metrów kwadratowych powierzchni. W ciągu trzech dni Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Targach Kielce, tłumy rolników, uczniów szkół rolniczych oblegały stoiska 700 wystawców z 17 krajów. Tradycyjnie, wystawie rolniczej towarzyszyły Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo. Podczas 16 edycji zaprezentowała się rekordowa liczba maszyn.  

W ubiegłym roku Agrotech odwiedziło, w ciągu trzech dni, 61,5 tysiąca zwiedzających, ustanawiając rekord wystawy. Tegoroczna okazała się jeszcze bardziej popularna wśród rolników. Tłumy zwiedzających spotkać można było na ekspozycji w 7 halach i w 4 specjalnie wybudowanych pawilonach oraz przy wielu maszynach eksponowanych na zewnątrz.

Pracownicy zakładów w Brześciu i Zameczku jak co roku prezentowali ofertę Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt , która mimo trudnej sytuacji na rynkach zbytu żywca i niskich cen mleka cieszyła się dużym zainteresowaniem rolników.

Wszystkim , którzy w ciągu tych trzech dni odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy za przybycie i zainteresowanie , zachęcamy do współpracy i zapraszamy do udziału w następnym AGROTECHU w przyszłym roku.