Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Centralne Targi Rolnicze 2016 - relacja

W dniach 25-27 listopada bieżącego roku, w Nadarzynie pod Warszawą, odbyła się pierwsza edycja Centralnych Targów Rolniczych. Targi honorowym patronatem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Rozwoju oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Centralne Targi Rolnicze to inicjatywa dzięki której możliwe było spotkanie rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej, instytucjami oferującymi wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe i doradcze.  Targom towarzyszyły liczne konferencje - „Aktualna wartość dietetyczna wieprzowiny” zorganizowana przez Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS” oraz konferencja „Innowacje dla Rolnictwa”, której organizatorem była Krajowa Rada Izb Rolniczych. Bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających Targi cieszyło się również  III Forum sektora wołowiny oraz Europejskie Forum Młodych Rolników. Ponad to zwiedzający Targi mieli okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami stosowanymi w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej i roślinnej.

Organizatorzy targów zadbali również o liczne rozrywki dla osób odwiedzających Targi.  Największą popularnością cieszyły się  prezentacje stołów wigilijnych przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z regionów całej Polski oraz występ zespołu ,,Mazowsze”, który uświetnił oficjalną ceremonię otwarcia Centralnych Targów Rolniczych.

Spośród wielu firm z branży rolniczej swoją ofertę przedstawiło również Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o. o. w Łowiczu. Nasze stoisko odwiedziło wielu naszych obecnych i przyszłych klientów, którzy mieli okazję zapoznać się z nasza aktualną ofertą.

 

Wszystkim hodowcom, którzy w trakcie trwania CTR w Nadarzynie odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy.