Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Ferma 2017 - relacja

Kolejne, XVII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła oraz XX Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu już za nami. Odbywające się w dniach 17-19 lutego, największe targi hodowlane w kraju, również w tym roku przyciągnęły rzeszę zwiedzających.

Podczas tegorocznej FERMY ponad 230 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie, budynki inwentarskie, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki. Ponad to hodowcy i producenci rolni, odwiedzający Targi, mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy po przez uczestniczenie w wielu ciekawych wykładach. Do wyboru było aż 44 referatów podzielonych na bloki tematyczne- FORUM HODOWLI BYDŁA, FORUM HODOWLI TRZODY CHLEWNEJ i FORUM HODOWLI DROBIU.

Wśród międzynarodowego grona wystawców nie mogło zabraknąć Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o. o. w Łowiczu.  W trakcie trzech dni wystawowych przedstawiciele naszej firmy z trzech Zakładów- Łowicza, Kruszowa i Gostkowa byli do dyspozycji osób odwiedzających nasze stoisko. Hodowcy bydła i trzody chlewnej z najdalszych zakątków  kraju, mieli okazję do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą MCHiRZ oraz mogli uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania dotyczące niedawnych zmian w krajowej wycenie buhajów metodą genomową.

Hodowcom i naszym partnerom w hodowli,  którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich do odwiedzania nas na kolejnej FERMIE. Do zobaczenia za rok.