Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

KOMUNIKAT MCHiRZ Sp. z o.o. w związku z COVID-19

Szanowni Klienci! W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowania na COVID- 19 informujemy, że realizacja dostaw nasienia i azotu prowadzona będzie zgodnie z zaleceniami państwowych służb sanitarnych. Zaznaczamy jednocześnie, iż nie przewidujemy żadnych utrudnień w realizacji składanych przez Państwa zamówień. Jednak z uwagi na panujące zagrożenie epidemiologiczne i przede wszystkim w trosce o nasze wspólne dobro, uprzejmie zachęcamy, tam gdzie jest to możliwe, do składania zamówień w formie elektronicznej (telefonicznie, mailowo).

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek przyczyn zewnętrznych uniemożliwiających realizację zamówień, będziemy Państwa na bieżąco informować.

Ponadto zawiadamiamy, że MCHiRZ Sp. z o.o. wprowadziła na terenie swoich zakładów procedury sanitarne mające na celu zabezpieczenie naszych Klientów i pracowników przed potencjalnym zagrożeniem spowodowanym koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowania na COVID19.

Troska o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza!

 O zmianie sytuacji będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

Zarząd MCHiRZ Sp. z o.o.