Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Spotkanie z hodowcami bydła - Bałoszyce

Dnia 22 listopada 2016 roku odbyło się spotkanie z hodowcami bydła w „Pałacu Bałoszyce” Bałoszyce gmina Susz. Głównymi organizatorami spotkania z hodowcami bydła byli JOSERA POLSKA i F.U.H. ROLMAN LUBAWA – Kowalkowski Adam.

Spotkanie obejmowało wiele interesujących tematów przedstawionych w ciekawy sposób przez prelegentów z różnych firm. Pierwszy temat spotkania to „Jak polepszyć rozród w naszych stadach” przedstawiła Lidia Kudła z firmy Josera Polska, a koleżanka Ismena Knoll-Łuczak omówiła „Czynniki zarządzania odchowem cieląt wpływające na późniejszą wydajność życiową jałówki”. Pan Daniel Hilfert z firmy Dr. Green zaprezentował nową jakość nawozów - Dr. Green. Kolejne omówione zagadnienie to “Podstawowe informacje z zakresu uprawy kukurydzy” wygłoszone przez Pana Sławomira Doleckiego z firmy Pionier.

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. w Łowiczu  reprezentował Pan Grzegorz Adamiak omawiając  „60 lat tradycji inseminacji łowickiej.”  

Prezentacja zrobiła pozytywne wrażenie na hodowcach, a ich aktywna obecność na spotkaniu utwierdzają nas w przekonaniu o kontynuowaniu takich spotkań.

 

Hodowcom serdecznie dziękujemy za przybycie!!!