Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - zapraszamy

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z o.o. Zakład w Żelkowie, Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w Dniach Siedlec - XXVI Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym - XV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, które odbędą się w dniach 7-8 września 2019 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, przy ul. Jana Pawła II 6.

W programie, m.in. : oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, podsumowania konkursów, wystawa zwierząt hodowlanych, ekspozycja płodów rolnych, kiermasz kwiatów, drzew i krzewów, kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego, prezentacja gospodarstw agroturystycznych, prezentacja produktów tradycyjnych i regionalnych, występy zespołów artystycznych oraz atrakcje kulturalne dla dzieci i dorosłych.

XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem:
„Mazowiecka wieś w Europie”.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa jako wystawcę swoich produktów lub usług. Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym udziałem firm, zgłosiło się ponad 500 wystawców, a zwiedziło ją kilkadziesiąt tysięcy osób.

Szczegóły zamieszczone są na stronie: www.modr.mazowsze.pl