Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

ZIELONE AGRO SHOW w Ułężu

Teren Moto Parku w Ułężu w województwie lubelskim w dniach 27-28 maja gościł wystawę Zielone Agro Show, której organizatorem była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Przewodnim tematem targów była  nowoczesna technika i technologia produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze, obecne były firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich, a także  Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o. o.  w Łowiczu Zakład w Żelkowie z bogatą ofertą nasienia buhajów i knurów.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ na okolicznych terenach prężnie rozwijamy swoją działalność i docieramy z naszą ofertą wszędzie tam gdzie są hodowcy. Podczas wystawy  chętnie służyliśmy doradztwem w zakresie hodowli i rozrodu bydła, jak również trzody chlewnej. Przeprowadziliśmy wiele rozmów zarówno z hodowcami, którzy z nami współpracują, ale również z tymi, którzy spotkali Nas pierwszy raz i byli zaciekawieni ofertą MCHiRZ.

Podczas targów zorganizowano panel dyskusyjny "Koszty i korzyści – bez czego specjalistyczne gospodarstwo mleczne nie może się obejść". Podczas debaty omawiano jak ważne są geny w hodowli bydła mlecznego i jak istotne znaczenie w produkcji mleka ma właściwe żywienie bydła. Hodowcy mogli również wysłuchać wykładu dr. Zbigniewa Lacha "Inne spojrzenie na rozród bydła mlecznego, czyli jak zarobić na seksie".

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzili nasze stoisko i już teraz zapraszamy na kolejną edycję Zielonego Agro Show!