Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

MAZOWIECKIE CENTRUM HODOWLI I ROZRODU ZWIERZĄT Sp. z o.o.

z/s w Łowiczu

                     firma z ponad 60-letnią tradycją o kluczowym znaczeniu w hodowli i rozrodzie bydła i trzody chlewnej w Polsce,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko

Kierownika Regionalnego ds. Sprzedaży – Doradcy Hodowlanego

na terenie całego kraju.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze
  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej
  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów
  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitorowanie rynku

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook / tablet)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@mchirz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), prowadzonych przez MCHiRZ Sp. z o.o.