Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

BROKER ST – pozwól mu zadbać o swoje interesy

Szanowni Państwo, Za nami pierwsza w 2018 roku, kwietniowa ocena wartości hodowlanej. W drodze do Państwa domów są już nasze nowe katalogi z aktualna ofertą specjalnie wyselekcjonowanych rozpłodników, a my z dumą prezentujemy nowość w naszej ofercie polskiego buhaja BROKER ST - gPF 143.

Buhaj, będący obecnie numerem dwa wśród krajowych rozpłodników jest wynikiem pracy pana Stanisława Żochowskiego, który od wielu lat dostarcza Mazowieckiemu Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu rozpłodniki najwyższej klasy. Szczególną uwagę w jego przypadku zwraca fakt, że linia mateczna, tzn. matka, babka, prababka a nawet praprababka to wyłącznie polskie krowy z rodziny Vella.

 

BROKER ST PL005406357819, który jest synem niemieckiego buhaja Basta powinien zwrócić szczególną uwagę hodowców, którzy poza indeksem syntetycznym baczną uwagę przykładają do takich cech jak wysoka produkcja mleka, doskonały pokrój, budowa i zdrowotność wymienia oraz cenią sobie rozpłodniki przekazujące na swoje potomstwo cechy korzystnie wpływające na długowieczność.

Szczegółowe informacje na jego temat znajdą Państwo klikając tutaj.