Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Drzwi Otwarte w MCHIRZ Sp. z o.o. w Łowiczu

W dniu 19.10.2017 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt zorganizowało dla swoich klientów spotkanie integracyjne w ramach Drzwi Otwartych, które odbywały się na terenie zakładu zlokalizowanego w Łowiczu przy ulicy Bolimowskiej.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania licznie przybyłych gości przez Prezesa Zarządu Spółki pana Bogdana Grzegorza Waśniewskiego. Po oficjalnym rozpoczęciu uczestnicy mieli okazję odwiedzenia naszego laboratorium i zapoznania się z technologią produkcji nasienia buhajów używanego podczas zabiegów sztucznego unasieniania, szczegółowo omówioną przez jego kierownika panią lek. wet. Małgorzatę Kołosowską. Równie dużym zainteresowaniem cieszył się specjalnie przygotowany na tą okoliczność pokaz buhajów znajdujących się w ofercie MCHiRZ, w trakcie którego pani Elżbieta Gasik przedstawiła słuchaczom program hodowlany i zasady wyboru zwierząt na ojców i matki buhajów. Warto tu szczególnie podkreślić, że w pokazie brały udział zwierzęta pochodzące z gospodarstw należących lub zarządzanych przez obecnych w jego trakcie uczestników.

Po części merytorycznej spotkania uczestnicy wydarzenia przenieśli się do lokalu „Wiedeń”, gdzie przygotowano dla nich poczęstunek uświetniony występem Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Ludowego KODERKI oraz konkursem wiedzy, którego uczestnicy obdarowani zostali przygotowanymi przez organizatora upominkami.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność, życzymy dalszej udanej współpracy i zapraszamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.

 

 

Zespół MCHiRZ Sp. z o.o. w Łowiczu