Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

W dniach 17-19 marca br. Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach .

Na naszym stoisku gościliśmy  hodowców z różnych rejonów działania naszej spółki - stałych klientów, jak i zupełnie nowych z terenu zewnętrznego, zainteresowanych genetyką, kursami inseminacji oraz współpracą. Przeprowadzono wiele rozmów dotyczących doradztwa w zakresie hodowli bydła mlecznego, mięsnego jak również trzody chlewnej. Zainteresowanie na stoisku dotyczyło również pasiek i warunków zakupu matek pszczelich. Cieszymy się, że nasza szeroka i różnorodna oferta została doceniona i przypadła do gustu obecnym i przyszłym kontrahentom. Największą jednak niespodzianką była wizyta Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela , którego na stoisku przywitał Prezes Bogdan Grzegorz Waśniewski. Pan Minister został  zapoznany z pełną ofertą MCHiRZ, zostały mu również szczegółowo przedstawione cele i zadania firmy.

Wzrastająca z roku na rok liczba zarówno odwiedzających jak i wystawców z różnych stron świata Niemiec, Austrii, Francji, Słowenii, Czech, Włoch, Wlk.Brytanii, Holandii powoduje, że kielecki Agrotech stał się ważnym wydarzeniem na światowej mapie targów rolniczych, dlatego warto tam być .

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za przybycie , okazaną sympatię i zainteresowanie.