Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Oferta pracy - Sp. ds. hodowli - zakład Żelków

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. z/s w Łowiczu, ul. Topolowa 49 poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. hodowli - Zakład Żelków (powiat siedlecki)

Opis stanowiska:

- Realizacja programów oceny i selekcji buhajów

- Przegląd urodzonego potomstwa i organizacja zakupu młodych buhajów.

- Przygotowywanie i udział w wystawach hodowlanych.

- Prowadzenie obowiązującej sprawozdawczości.

Wymagania:

- Znajomość branży rolniczej w szczególności związanej z hodowlą bydła i trzody chlewnej (wykształcenie zootechniczne lub rolnicze)

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność pracy w zespole

- Prawo jazdy kategorii B

- Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

- Obsługa programów pakietu MS Office

Oferujemy:

- Umowa o pracę na pełen etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Stabilna praca w zespole młodych ludzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w terminie do 30.06.2014 r. na adres kadry@mchirz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.