Mazowieckie Centrum Hodowli
i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.
PL EN

Turniej piłkarski "GnG" - wspieramy charytatywną akcję

W dniu 28 grudnia 2016 r. odbył się charytatywny turniej piłkarski "Gwiazdy na Gwiazdkę". Głównym celem była zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorej Ani Nezdropy.

Charytatywny turniej “Gwiazdy na Gwiazdkę” odbył się w Łowiczu już po raz trzynasty. W rozgrywkach wzięli udział dziennikarze i pracownicy Canal+, którzy mieli okazję zmierzyć się z kolegami z konkurencyjnej redakcji Polsat Sport. Swoje umiejętności zaprezentowali też polscy raperzy wsparci kilkoma zawodnikami z polskiej ekstraklasy, a także drużyna Oldboyów GKS Bełchatów. Główną piłkarska atrakcją był udział drużyny RYBA TEAM, w której wraz zaproszonymi gośćmi umiejetności prezentował piłkarz naszej narodowej kadry, Łowiczanin - Maciej Rybus, który od lat jest główny ambasadorem turnieju. 

W trakcie trwania imprezy prowadzona była zbiórka pieniędzy poprzez sprzedaż wartościowych "cegiełek", które uprawniały do losowania cennych nagród oraz poprzez przeprowadzane w przerwach meczy licytacje wystawionych na aukcje przedmiotów/gadżetów  (między innymi: oryginalne koszulki klubowe z podpisami naszych czołowych reprezentantów Polski - Maćka Rybusa, Grzegorz Krychowiaka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego, karnety na mecze ligowe, inne) . 

Wszystko to po to, aby zgromadzić jak najwięcej środków na pomoc cieżko chorej Ani Nezdropie.  Dzięki ofiarności zebranych udało się zebrać 42.827,61 zł!

MCHIRZ Sp. z o.o. wsparło tą szlachetną incjatywę zostając jednym z partnerów tytularnych imprezy. Ufundowane przez nas wysokiej klasy smartfony były jedną z głównych atrakcji losowań, jakie miały miejsce wsród osób, które zakupiły okolicznościowe "cegiełki". 

Gratulujemy organizatorom udanej akcji a Ani życzymy sił w walce z chorobą.

 

Reportaż z turnieju:

PZPN - Łaczy nas piłka

TVP Sport HD

Oficjalna strona oraganizatora:

"GnG"